10318 PARADISO BASH
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10318 |
| Color | GREY AND BROWN |
| Bundle | 2 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 340cm / 134inch |
| Height | 183cm / 72inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 375kg |
| Block | 10318 |
| Color | GREY AND BROWN |
| Bundle | 3 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 340cm / 134inch |
| Height | 183cm / 72inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 3000kg |
| Block | 10318 |
| Color | GREY AND BROWN |
| Bundle | 4 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 340cm / 134inch |
| Height | 183cm / 72inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2250kg |